Ghost Warrior روی یک بازی سرویس‌محور کار می‌کند –

این شرکت گفت که سری محبوب Sniper: Ghost Warrior از طریق یک استودیوی جدید پشتیبانی می‌شود که در کنار تیم آندرداگ کار خواهد کرد. شرکت سی‌آی برنامه‌های خود را برای ساخت یک آی‌پی جدید در ژانر بقا، با نام رمزی ‘Project Survive’ آماده کرده است. این شرکت با تیم بتفیلدز (Batfields) در ساخت این پروژه همکاری می‌کند.

سرانجام، سی‌آی هدف بلند مدت خود را برای فرنچایزهایش اعلام کرد. در ماه آگوست، سی‌آی بازی Lords of the Fallen را معرفی کرد، یک ریبوت از بازی اکشن فانتزی‌ای که در سال 2014 منتشر شد. مارک تیمینسکی (‌Marek Tyminski)، مدیر عامل استودیو، در بیانیه‌ای اعلام کرد:

تبلیغات

استودیو سی‌آی گیمز (CI Games)، سازنده بازی‌های Sniper: Ghost Warrior و Lords of the Fallen، برنامه خود برای پنج سال آینده را ترسیم کرده است که شامل یک شوتر سرویس‌محور می‌شود.

طی سه سال گذشته، سی‌آی گیمز تغییرات عمده‌ای را پشت سر گذاشته است و از یک استودیو صرفا لهستانی، به یک توسعه‌دهنده و ناشر با ساختار مدیریتی و تیمی اروپایی تبدیل شده است. با استراتژی‌های گسترش یافته، موفقیت و رشد مستمر را برای کسب و کار خود تضمین می‌کنیم. ما مشتاقانه منتظر توسعه آی‌پی‌های جدید هستیم.

Kratos


منبع: https://gamefa.com/880113/%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-sniper-ghost-warrior-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3%D9%85%D8%AD%D9%88%D8%B1/در نقشه راهی که روز دوشنبه با سرمایه‌گذاران به اشتراک گذاشته شد، شرکت لهستانی برنامه‌های خود را برای یک بازی شوتر تاکتیکی و چند نفره PVE با نام رمزی Project Scorpio تایید کرد. استودیوی داخلی سی‌آی گیمز با نام آندرداگ (Underdog) که وظیفه ساخت سری Ghost Warrior را برعهده داشته است، توسعه این عنوان سرویس‌محور را هدایت می‌کند. گویا این بازی به صورت دراز مدت پشتیبانی خواهد شد.