Gollum بابت عملکرد ضعیف این بازی عذرخواهی کردند

به دنبال انتشار نمرات بازی مذکور، توسعه‌دهندگان The Lord of the Rings: Gollum با انتشار پیامی در حساب رسمی استودیوی Daedalic Entertainment از طرفداران عذرخواهی کردند.

تبلیغات

به دنبال عرضه‌ی فاجعه‌بار عنوان The Lord of the Rings: Gollum، استودیوی Daedalic Entertainment، سازنده‌ی اثر مذکور، با انتشار بیانیه‌ای از مخاطبان بابت عملکرد ضعیف و فاجعه بار این بازی عذرخواهی کرد.

هدف ما به‌ عنوان یک استودیو و به‌ عنوان یکی از طرفداران پر و پا قرص The Lord of the Rings، همیشه این بوده است که یک ماجراجویی جذاب و همه‌ جانبه را روایت کنیم. ساختن داستانی با سرزمین میانه به عنوان زمین بازی ما بزرگترین افتخار و بزرگترین چالشی است که تاکنون با آن روبه‌رو بوده‌ایم.

بار دیگر عمیقاً برای هر گونه ناراحتی ایجاد شده عذرخواهی می کنیم و از درک شما در این مدت قدردانی می‌نماییم. ما همچنان شما را در جریان پیشرفت خود قرار می‌دهیم و ارتباطات شفافی را در مورد پچ‌ها و بهبوددهنده‌های آینده ارائه می‌کنیم. اشتیاق و فداکاری شما به عنوان بازیکن، نیروی محرکه عزم ما برای درست کردن اوضاع بوده است.

The Lord of the Rings: Gollum که روز گذشته به صورت رسمی منتشر شد، با نقدهای منفی منتقدین مواجه گردید و اکنون با ۳۲ نقد و بررسی میانگین نمرات این اثر در متاکریتیک بر روی پلی استیشن ۵، ۳۶ از ۱۰۰ است.

بازی The Lord of the Rings: Gollum در حال حاضر بر روی پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC در دسترس است. نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی در تاریخی دیگر در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/941821/lord-of-the-rings-gollum-developers-deeply-apologize-for-its-game/

تیم توسعه‌ی ما با نهایت توان تلاش می‌کند تا باگ ها و مشکلات فنی را که بسیاری از شما تجربه کرده‌اید، برطرف کند. ما متعهد هستیم که به‌روزرسانی‌هایی را در اختیار شما قرار دهیم که به شما امکان می‌دهد از حداکثر پتانسیل بازی لذت ببرید.

ما در Daedalic می‌دانیم که موفقیت یک بازی به لذت و رضایت بازیکنان آن بستگی دارد. ما واقعاً برای بازخورد شما ارزش قائل هستیم و فعالانه به صدای شما گوش می دهیم، نظرات شما را می خوانیم، و انتقادات و پیشنهادات سازنده ای را که ارائه کرده اید تجزیه و تحلیل می کنیم.

متن پیام Daedalic Entertainment به شرح زیر است:

می‌خواهیم صمیمانه به خاطر تجربه‌ای که بسیاری از شما The Lord of Ring: Gollum داشته‌اید، عذرخواهی کنیم. ما اذعان داریم و عمیقا متأسفیم که این بازی انتظاراتی را که برای خود یا جامعه‌ی بازیکنان اختصاص داده شده خود تعیین کرده بودیم، برآورده نکرد. لطفا پوزش صمیمانه ما را برای هر گونه ناامیدی که این بازی ممکن است ایجاد کرده باشد، بپذیرید.