GTA 6 وسعتی برابر با Red Dead Redemption 2 خواهد داشت

اینسایدر یاد شده در این باره توییت زیر را منتشر کرد:

برخی دربارۀ اندازۀ نقش بازی بعدی Grand Theft Auto سوال دارند. تا جایی که می‌دانم، در حال حاضر بازی وسعتی برابر با نقشۀ RDRII دارد و شنیده‌ام که شامل جزایر کارائیب نیز می‌شود، اما به مانند بازی قبلی راکستار، این جزایر جزوی از جهان آزاد نخواهند بود و رویکردی خطی دارند.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی تام هندرسون (Tom Henderson)، منبع داخلی مشهور، بازی GTA 6 برای اواخر سال 2024 یا نیمۀ اول 2025 برنامه‌ریزی شده است. جیسون شرایر نیز در مقالۀ امروز خود متذکر شد که ما حداقل دو سال تا انتشار بازی فاصله داریم. شرایر در توییتر متذکر شد که اطلاعات فوق به لطف مصاحبۀ با 20 عضو کنونی و سابق راکستار گیمز (که به تازگی شرکت را ترک کرده‌اند) فراهم شده است.


منبع: https://gamefa.com/850165/rockstar-games-grand-theft-auto-vi-map-size-leaks/تبلیغات

اطلاعات فاش شده از سوی یک منبع داخلی راکستار گیمز (Rockstar Games)، به وسعت احتمالی نقشۀ عنوان مورد انتظار GTA 6 اشاره دارد.

گفته می‌شود که نقشۀ تک‌نفرۀ بازی به مرور زمان تکامل پیدا خواهد کرد و شامل شهرها و ماموریت‌هایی جدید خواهد شد. مدیران راکستار گیمز باور دارند که این موضوع باعث می‌شود در ماه‌های نهایی توسعه، شاهد کرانچ کمتری از سوی توسعه‌دهندگان باشیم. طبق اطلاعات فاش شده، بازی شامل محیط‌های سرپوشیده و داخلی زیادی می‌شود و در این مبحث از تمامی بازی‌های قبلی GTA پیشی خواهد گرفت.

بر اساس توییت‌های اخیر Matheusvictorbr، منبع داخلی راکستار گیمز، بازی GTA 6 وسعتی مشابه با نقشۀ Red Dead Redemption 2 خواهد داشت. همچنین، همان‌طور که در RDR 2 شاهد جزیرۀ گوراما بودیم، بازی GTA 6 نیز یک نقشۀ دوم خواهد داشت و شما را به جزیرۀ کارائیب می‌برد.

شایعه‌های اخیر از سوی منابع بسیار معتبر، به روایت بازی در شهری برگرفته از میامی و وایس سیتی اشاره دارند. از سوی دیگر، به نقل از منابع معتبر و به گزارش جیسون شرایر از وبسایت بلومبرگ، GTA 6 برای اولین بار شامل یک شخصیت قابل بازی زن خواهد شد. این زن که لاتین است، شخصیت اصلی مذکری را همراهی خواهد کرد و این دو کاراکتر با الهام از بانی و کلاید (Bonnie & Clyde) پردازش شده‌اند. همچنین، گفته می‌شود که بنابر تغییرات به وجود آمده در فرهنگ کاری شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games)، تیم سازنده قصد دارد کمی در مورد جوک‌های نژادپرستانه و مسائل حاشیه‌ساز با احتیاط‌تر از قبل عمل کند.