Hellblade 2 احتمالاً در سال 2023 منتشر خواهد شد

ویدیوی تبلیغ جدید سرویس Xbox Game Pass را می‌توانید در قسمت زیر مشاهده کنید.

تبلیغات

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، ساخته استودیوی انگلیسی نینجا تئوری (Ninja Theory)، در سال ۲۰۱۷ منتشر گردید و با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان و منتقدان روبه‌رو شد. بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در سال ۲۰۱۹ رونمایی شد و سازندگان به کمک قدرت آنریل انجین ۵ آن را از نظر بصری زیباتر کردند. در حالی که هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای این عنوان اعلام نشده است، اما یک تبلیغ جدید برای سرویس Game Pass به عرضه‌ی بازی مذکور در سال ۲۰۲۳ اشاره دارد.

تبلیغ جدید سرویس Xbox Game Pass نشان می‌دهد که بازی HellBlade 2 ممکن است با وجود عدم تایید رسمی سازندگان، در سال جاری میلادی منتشر شود.

شایعات و گمانه زنی‌های مختلفی در مورد انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در سال جاری میلادی یا سال ۲۰۲۴ وجود دارد، اما تبلیغ جدید Game Pass به این نکته اشاره دارد که ممکن است در سال ۲۰۲۳ شاهد عرضه‌ی آن باشیم. این تبلیغ چیزی را تضمین نمی‌کند؛ اما با این حال، همه عناوین موجود در آن یا منتشر شده‌اند یا برای عرضه در سال ۲۰۲۳ در نظر گرفته شده‌اند.

از زمان انتشار بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، چیزهای زیادی در استودیوی نینجا تئوری تغییر کرده است. این استودیو در سال ۲۰۱۸ توسط مایکروسافت خریداری شد و به زیرمجموعه‌ی این کمپانی اضافه گردید. بازی Hellblade 2 با موتور Unreal Engine 5 توسعه یافته است و برای انتشار روی ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است. همچنین عنوان مذکور از روز اول انتشار برای مشترکان سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.


منبع: https://gamefa.com/934499/rumor-hellblade-2-could-release-in-2023/