Legacy of The Moonspell منتشر شد

همچنین، 4 شخصیت جدید بازی معرفی شده‌اند که اطلاعاتشان در ادامه قابل مشاهده است:

  • میانگ مون اسپل (Miang Moonspell): واپسین و شاید بهترین پیرو قبیله‌ی Moonspell پیش از سقوط آن؛ شخصیتی با روحیه‌ای شکست‌ناپذیر.
  • منیا مون اسپل (Menya Moonspell): پیری از اندک پیران نجات‌یافته‌ی این قبیله که از قدرت ماورایی خداگونه‌ای برخوردار است.
  • سیوتو مون اسپل (Syuuto Moonspell): شخصیتی که به علت استفاده از جادوی سیاه ماه در تبعید به سر می‌برد، اما با این حال، دشمن شرارت است.
  • بابی اونا (Babi-Onna): مُرده‌ای که جانی دوباره یافته تا از شیاطین و فناپذیران انتقام بگیرد و همچنان مهارت اغواگری خود را از دست نداده است.


منبع: https://gamefa.com/895861/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-vampire-survivors-legacy-of-the-moonspell-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/

تریلر هنگام عرضه‌ی این بسته در ادامه قابل مشاهده است:

Legacy of The Moonspell که نخستین بسته‌ی الحاقی بازی Vampire Survivors است، امروز برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس منتشر شد و محتوای جدیدی را به بازی آورد.

این بسته که به زودی برای پلتفرم موبایل نیز عرضه می‌شود، 8 شخصیت، 13 سلاح و یک نقشه‌ی جدید با ابعاد 25 برابر بزرگ‌تر از نقشه‌های پیشین را به بازی اضافه می‌کند. 6 قطعه موسیقی و چندین اچیومنت جدید هم بخشی از محتوای این بسته‌ی گسترش‌دهنده است که 1.99 دلار (معادل 1.99 یورو و 1.59 پوند) قیمت دارد. همچنین، عنوان Vampire Survivors هم‌اکنون برای مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) در دسترس است.

تبلیغات