Lost Between Worlds به زودی رونمایی خواهد شد

بازی Far Cry 6 در حال حاضر بر روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، سرویس استریم استدیا، سرویس استریم لونا و پلتفرم PC در دسترس است.


منبع: https://gamefa.com/889684/far-cry-6-lost-between-worlds-expansion-reveal-coming-november-29th/تبلیغات

در حال حاضر به صورت رسمی اطلاعات چندانی از Lost Between Worlds در دسترس نیست، اما تام هندرسون (Tom Henderson) از Insider Gaming توانسته اطلاعاتی را از منابع خود به اشتراک بگذارد. یک تصویر در صفحه‌ی فروش این بسته الحاقی ظاهرا یکی از شخصیت‌ها در کنار نوعی کریستال نشان داده که خبر از وجود جهان‌های موازی و سفر به این جهان‌ها از طریق پورتال‌ها می‌دهد. طبق فهرست اچیومنت‌های گزارش شده از بازی، بازیکنان می‌توانند وارد این پورتال‌ها که در بازی Rift نام دارند شوند.

ظاهرا بسته الحاقی جدید بازی Far Cry 6 با نام Lost Between Worlds قرار است شامل پورتال‌ها و سفر بین جهان‌های موازی شود. این بسته الحاقی در حال حاضر بخشی از نسخه‌ی 120 دلاری Game of the Year بازی است.

یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی اعلام کرده که به زودی یک بسته الحاقی جدید برای Far Cry 6 با نام Lost Between Worlds منتشر خواهد شد. در حالی که هنوز تاریخ عرضه‌ای برای این بسته الحاقی اعلام نشده، اما یوبی‌سافت در توئیتر گفته که در تاریخ 29 نوامبر یعنی تنها سه روز دیگر شاهد رونمایی از این بسته الحاقی در قالب یک استریم روی Twitch خواهیم بود.

البته ظاهرا تصاویر مختلفی از مکان‌های در حال حاضر موجود در بازی اصلی Far Cry 6 هم به چشم خورده است. یک اچیومنت دیگر در بازی وجود دارد که برای کامل کردن یک دور در Lost Between Worlds در 15 دقیقه به دست می‌آید. با استناد به این اچیومنت می‌توان گفت که المان‌های روگ-لایت هم در بازی وجود دارند. در نهایت زمان مشخص خواهد کرد که می‌توانیم چه انتظاراتی را از Lost Between Worlds داشته باشیم.