Modern Warfare 2 منتشر شدند


تبلیغات

TheSixthAxis 8/10

دنباله‌ی قابل پیش‌بینی بازی Call of Duty: Modern Warfare سال 2019 به تازگی منتشر شده و این طور که به نظر می‌رسد با یک نسخه‌ی استاندارد دیگر از Call of Duty طرف هستیم.

ریبوت Call of Duty: Modern Warfare 2 به سطح و اوج بازی اصلی نمی‌رسد، اما هنوز برای آن‌هایی که به دنبال یک شوتر آنلاین هستند گزینه‌ی مناسبی است.

Game Informer 6.5/10

بخش چندنفره Call of Duty: Modern Warfare 2 هم شامل چندین حالت جدید از جمله Knockout و Prisoner Rescue می‌شود. حالت سوم شخص هم مثل Modern Warfare 2 اصلی یکی از حالت‌های بخش چندنفره است. سیستم Gunsmith و ارتقای سلاح‌ها نوسازی شده تا به بازیکنان بیش از پیش اجازه‌ی شخصی‌سازی سلاح‌ها را بدهد. این سیستم با ارائه‌ی پلتفرم‌های مجزا برای خانواده‌های مختلف سلاح‌ها سعی می‌کند تا از تکراری شدن پروسه‌ی ارتقای سلاح‌ها جلوگیری کند. در ادامه قصد داریم تا نگاهی به نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare 2 بیندازیم.

PlayStation LifeStyle 9/10

Call of Duty: Modern Warfare 2 یک دنباله‌ی شایسته برای ریبوت سال 2019 است و بار دیگر ثابت می‌کند که اینفینیتی وارد بهترین بازی‌های این سری را می‌سازد. ما اینجا با یک شوتر آرکید با کیفیت و با محتوا طرف هستیم. بخش چندنفره با مشکلات فنی دست و پنجه نرم می‌کند، اما هنوز شدیدا سرگرم‌کننده است.

ریبوت Modern Warfare در سال 2019 به موفقیت بزرگی برای اکتیویژن (Activision) و اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تبدیل شد و انتظار می‌رفت که خیلی زود شاهد انتشار دنباله‌ای برای آن باشیم. Call of Duty: Modern Warfare 2 با بازگرداندن شخصیت‌های محبوب این سری مثل Captain Price ،Soap ،Gaz و Ghost تیم Task Force 141 را بار دیگر در این سری ریبوت‌شده تشکیل می‌دهد. مثل Call of Duty: Modern Warfare سال 2019 تمرکز این بازی هم بیشتر از سایر نسخه‌های Call of Duty بر روی واقع‌گرایی است.

Call of Duty: Modern Warfare 2 بالاخره به شرایطی خواهد رسید که بتوانیم آن را به تمام طرفداران شوتر توصیه کنیم. با این حال بازی در شرایط کنونی خود ناامیدکننده است.

Call of Duty: Modern Warfare 2
میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اپن‌کریتیک


منبع: https://gamefa.com/882620/call-of-duty-modern-warfare-2-reviews-roundup/

Call of Duty: Modern Warfare 2 فرمول از پیش برنده‌ی این سری را به طور نامحسوس بهبود می‌بخشد. تعجبی ندارد که گان‌پلی در بخش چندنفره بهترین در تاریخ سری Call of Duty است. بخش داستانی بازی ممکن است کمی خالی از ریسک و غافلگیری باشد، اما در طول آن با چالش‌ها و بخش‌های سرگرم‌کننده زیادی مواجه خواهید شد. شکی وجود ندارد که اکثر طرفداران سری Call of Duty از Modern Warfare 2 استقبال خواهند کرد.

IGN Italia 8.7/10

بسیاری از بازیکنان می‌توانند در صورت سرگرم شدن از بخش‌های زشت یک بازی چشم‌پوشی کنند. برای Call of Duty: Modern Warfare 2 این سرگرمی از طریق بخش چندنفره و لحظات اندکی از کمپین آن به دست می‌آید.

Game Rant 5/10

Call of Duty: Modern Warfare 2 ایراداتی دارد که مانع از رسیدن آن به سطح Call of Duty: Modern Warfare سال 2019 می‌شوند. البته بسیاری از ایرادات آن را می‌توان از طریق آپدیت‌ها حل کرد. در هر صورت بار دیگر با یک پکیج پر و پیمان از کمپین، چندنفره و کوآپ طرف هستیم. با توجه به نزدیک بودن عرضه‌ی Warzone 2.0، آینده برای Modern Warfare 2 روشن به نظر می‌رسد.

Digital Trends 7/10