Mortal Kombat 12 احتمالا به زودی معرفی و در 2023 عرضه می‌شود

اد بون به تازگی در توئیتر خود در پاسخ به سوال یکی از طرفداران گفت که بازی بعدی استودیوی ندررلم به احتمال زیاد در شش ماه آینده معرفی خواهد شد. او در توئیتی جدا به این موضوع اشاره کرد که این بازی احتمالا در سال 2023 عرضه خواهد شد. بون هم‌چنین به این مسئله اشاره کرد که بازی بعدی استودیوی ندررلم قرار است بیشترین میزان پشتیبانی پس از عرضه را داشته باشد.

در حالی که هنوز این احتمال وجود دارد که بازی بعدی استودیوی ندررلم مربوط به سری Injustice باشد، اکثر شایعات و گزارشات به توسعه‌ی یک Mortal Kombat دیگر اشاره می‌کنند. در هر صورت در طول شش ماه آینده باید اطلاعات قاطع‌تری به دستمان برسد.


منبع: https://gamefa.com/894455/mortal-kombat-12-will-likely-be-revealed-soon-and-launch-in-2023-ed-boon-suggests/

رئیس استودیوی ندررلم (NetherRealm) یعنی اد بون (Ed Boon) گفته که بازی بعدی این استودیو که طبق شایعات Mortal Kombat 12 است به زودی معرفی خواهد شد.

تبلیغات

رئیس استودیوی ندررلم پیش از رویداد The Game Awards امسال گفت که بازی جدید این استودیو در این رویداد معرفی نخواهد شد. در حالی که این خبر باعث ناامیدی برخی طرفداران شد، اما به نظر می‌رسد که چندان فاصله‌ای با معرفی این بازی هم نداریم. طبق شایعات اخر بازی بعدی ندررلم قرار است Mortal Kombat 12 باشد.