Phantom Liberty عمیق‌ترین روایت را دارد

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم PC در دسترس است. با این حال بسته الحاقی Phantom Liberty تنها برای کنسول‌های نسل نهمی و PC عرضه خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/894131/idris-elba-says-cyberpunk-2077-phantom-liberty-has-the-deepest-game-narrative-ever/

عمیق‌ترین روایت در یک بازی ویدیویی. لذت ببرید.

تعجبی ندارد که بسته الحاقی Phantom Liberty تمرکز زیادی را روی داستان خود گذاشته است. بازی Cyberpunk 2077 خودش یک اثر روایت‌محور با حضور ستاره‌های سینما است. ظاهرا البا هم قرار است فهرست این ستارگان را بلندتر کند. با Cyberpunk 2077: Phantom Liberty و طیف وسیعی از پروژه‌های دیگر، طرفداران سی‌دی پراجکت رد می‌توانند در آینده منتظر اتفاقات هیجان‌انگیزی باشند.

تبلیغات

آخرین تریلر Cyberpunk 2077: Phantom Liberty مشخص کرد که ایدریس البا قرار است ستاره‌ی این بسته الحاقی باشد. حال این بازیگر از این بسته الحاقی تعریف کرده است. سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) بسته الحاقی Phantom Liberty را یک اثر داستان‌محور با رگه‌های تریلرهای جاسوسی معرفی کرده است. این بسته الحاقی قرار است یک منطقه‌ی کاملا جدید را به نایت سیتی اضافه کند که همراه البا می‌توانید آن را جست و جو کنید.

ایدریس البا (Idris Elba)، ستاره‌ی سینما و بازیگر بسته الحاقی Phantom Liberty بازی Cyberpunk 2077، به تازگی در توئیتر خود داستان و روایت آن را ستایش کرده است.

خود البا قرار است نقش یک مامور FIA ایالات متحده‌ی آمریکای جدید به نام Solomon Reed را بازی کند. سی‌دی پراجکت رد گفته که داستان بازی شما را ماموریتی غیر ممکن از بقا و جاسوسی می‌برد که توصیف بسیار مبهمی است. در حالی که توئیت جدید البا در مورد این بسته الحاقی چیزی را شفاف‌تر نمی‌کند، اما حداقل می‌توان از آن این برداشت را داشت که روایت نقش مهمی را در این بسته الحاقی دارد. البا در پاسخ به یکی از توئیت‌های سی‌دی پراجکت رد گفت: