PUBG Mobile همکاری خود با لیونل مسی را اعلام کرد گیمفا

تبلیغات

همکاری میان PUBG Mobile و مسی، شامل چندین لباس جدید درون بازی و آیتم‌های تازه برای مدتی محدود که شامل تم ورزشی می‌شوند، خواهد شد. به زودی جزئیات بیشتری پیرامون این همکاری و به‌روزرسانی نوامبر PUBG Mobile منتشر خواهد شد.

بازی محبوب PUBG Mobile رسماً همکاری خود با فوتبالیست افسانه‌ای، لیونل مسی (Lionel Messi)، را اعلام کرد. این همکاری از به‌روزرسانی ماه نوامبر آغاز خواهد شد.

ما به طرز شگفت‌آوری خوش‌شانس هستیم که چنین سوپراستاری به PUBG Mobile ملحق شده است. از آنجایی که می‌دانیم بسیاری از بازیکنان PUBG Mobile طرفدار فوتبال هستند، بی‌صبرانه منتظر واکنش طرفداران و هیجان آن‌ها حول این موضوع هستیم.

شما از طریق فروشگاه اپل و گوگل پلی می‌توانید PUBG Mobile را به صورت رایگان دریافت کنید.


منبع: https://gamefa.com/881359/pubg-mobile-lionel-messi-partnership/

رئیس بخش انتشارات PUBG Mobile در این مورد توضیحات زیر را ارائه داد:

همراه با آپدیت 2.3 بازی PUBG Mobile در ماه نوامبر، همکاری بازی با فوتبالیست مشهور، لیونل مسی، در سرتاسر جهان و برای تمامی مناطق آغاز خواهد شد و بازیکنان می‌توانند در قالب این ورزشکار افسانه‌ای به تجربۀ بازی بپردازند. مسی در این باره گفت:

بازی‌های ویدیویی همیشه بخش بزرگی از زندگی من بوده‌اند. من در زمانی که تمرین نمی‌کنم، از بازی‌ها برای آرام کردن خود استفاده می‌کنم و از آن‌ها لذت می‌برم. همچنین، بازی‌ها برای ارتباط برقرار کردن با دوستان، هم‌تیمی‌ها و خانواده نیز مهم است. PUBG Mobile را بسیار سرگرم‌کننده می‌دانم و شخصاً یکی از میلیون‌ها طرفدار آن هستم. بسیار مفتخرم که با این برند همکاری می‌کنم و به آن ملحق شده‌ام.