Requiem روی کیمیاگری تمرکز دارد

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی A Plague Tale: Requiem را دانلود یا تماشا کنید:

تریلر جدیدی از بازی A Plague Tale: Requiem، ساختۀ استودیوی اسوبو (Asobo Studios)، منتشر شده است که کاربردهای بی‌نظیر کیمیاگری (Alchemy) در بازی را نمایش می‌دهد.

بازی A Plague Tale: Requiem در تاریخ 26 مهر 1401 (18 اکتبر 2022) روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ از طریق فضای ابری و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین، این عنوان از روز اول برای مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس خواهد بود.

تبلیغات

عنوان جدید استودیوی اسوبو (Asobo Studios)، یعنی بازی A Plague Tale: Requiem، روش‌های متنوعی را برای سلاخی دشمنان پیشِ روی شما می‌گذارد؛ از مبارزات نزدیک گرفته تا دوربرد به وسیلۀ کراس بو (Crossbow). کیمیاگری نیز یکی دیگر از راه‌های غلبه بر موانع سر راه است که با استفاده از این قابلیت، آمیسیا (Amicia) می‌تواند با ترکیب آیتم‌های مختلف، تأثیرات بسیار مؤثری ایجاد کند.

خاموش کننده (Exstinguis) همان‌طور که از نامش پیداست، آتش را خاموش می‌کند که برای حملۀ موش‌ها به دشمنان مشعل‌دار سرسخت بسیار خوب است. همچنین، دید دشمنان را می‌گیرد یا آن‌ها را گیج می‌کند که در صورت دیده شدن بازیکن، به او فرصت فرار می‌دهد. استفادۀ همزمان از این موارد، مثل گرفتن دید دشمنان و کشتن‌ آن‌ها، در نبردهای پیشِ رو کمک کننده خواهد بود، خصوصاً در مقابل دشمنانی که می‌توانند با تاکتیک‌های آمیسیا مقابله کنند.

از سوزاننده (Ignifer) برای مشتعل کردن خاکسترها و سطوح قابل اشتعال مثل علف‌های بلند استفاده می‌شود. با استفاده از قیر (Tar) می‌توان دشمنان مشعل به دست را سوزاند و از آن برای افزایش شعاع محل آتش (Bonfire) استفاده کرد تا موش‌ها را دفع کنید و فضای بیشتری برای حرکت داشته باشید. در صورتی که رایحه (Odoris) را پرتاب کنید، موش‌ها به سمتش می‌روند و به شما فرصت می‌دهد تا در تاریکی از کنارشان عبور کنید.

نظر شما دربارۀ کاربردهای کیمیاگری آمیسیا چیست؟


منبع: https://gamefa.com/870083/https-dl-gamefa-com-user2-trailers-2022-summer-y2mate-is-a-plague-tale-requiem-alchemy-yfex_zvshxc-720p-1660167246148-mp4/