Resident Evil 4 Remake بخش جزیره را حذف نخواهد کرد


هر سه بخش اصلی بازی Resident Evil 4 یعنی بخش دهکده، بخش قلعه و بخش تفرقه انگیز جزیره در ریمیک این اثر وحشت بقا نیز حضور خواهند داشت.

تبلیغات

کپکام (Capcom) تا کنون رویکرد جالبی در ریمیک بازی‌های قدیمی‌تر سری Resident Evil داشته و هر کدام از ریمیک‌های قبلی به طرز رادیکالی یک یا چند المان از بازی اصلی را تغییر داده‌اند. خصوصا وقتی ریمیک سال 2020 Resident Evil 3 منتشر شد و بسیاری از طرفداران بازی اصلی از آن راضی نبودند. بسیاری از این می‌ترسیدند که ریمیک Resident Evil 4 هم به آن ریمیک شباهت داشته باشد. با این حال به نظر می‌رسد که هیچ کدام از بخش‌های بازی اصلی قرار نیست از ریمیک Resident Evil 4 حذف شوند.

تیم توسعه‌ی بازی Resident Evil 4 Remake در مصاحبه‌ای جدید با مجله‌ی EDGE تایید کرده که بخش جزیره که بخش نهایی بازی Resident Evil 4 بوده و در طول سال‌ها باعث تفرقه میان هواداران شده هم در بازی حضور خواهد داشت. کمی قبل‌تر تایید شده بود که مدت زمان Resident Evil 4 Remake تقریبا به اندازه‌ی بازی اصلی خواهد بود، پس عدم حذف هیچ کدام از بخش‌های بازی اصلی شوکه‌کننده نیست.

ظاهرا تیم توسعه‌ی این پروژه به سه بخش مجزا تقسیم شده‌اند و هر کدام از این سه تیم در مراحل ابتدایی توسعه مشغول توسعه‌ی یک بخش از بازی اصلی به صورت مجزا بودند. سپس این سه تیم روی پروژه‌ی یکدیگر کار و به تدوین آن‌ها پرداختند.

جالب است بدانید که تیم توسعه‌ی بازی گفته که بخش جزیره قرار است “محتوای بسیار بیشتری” داشته باشد. با این حال جزئیاتی در این باره به اشتراک گذاشته نشده است. با توجه به تغییر اساسی بخش جزیره نسبت به دو بخش قبلی از نظر سبک و ریتم باید دید که این ریمیک چه تغییراتی را روی این بخش اعمال خواهد کرد.

بازی Resident Evil 4 Remake در تاریخ 4 فروردین 1402 (24 مارس 2023) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. این بازی وارد فاز نهایی توسعه‌ی خود شده و کپکام به زودی اطلاعات بیشتری را در مورد آن منتشر خواهد شد.

تبلیغات
🤘Mohsenj74Alireza


منبع: https://gamefa.com/901818/resident-evil-4-remake-isnt-cutting-out-the-island-section-developers-confirm/