Shadowman: Darque Legacy با انتشار تریلری معرفی شد

۲۱ سال پس از آخرین بازی مجموعه، روز جاری عنوان Shadowman: Darque Legacy معرفی شد تا مخاطبین را باری دیگر به نبرد با اهالی قلمروی مردگان ببرد.

در توضیحات مربوط به رونمایی Shadowman: Darque Legacy نوشته شده است:

منبع: Video Games Chronicle


منبع: https://gamefa.com/935393/a-new-shadowman-game-is-in-development/

در ادامه، می‌توانید تریلر معرفی Shadowman: Darque Legacy را مشاهده و دریافت کنید:


از آن‌جایی که یک توطئه خطرناک، زندگی و بقا را در سرزمین زندگی تهدید کرده است، Shadowman باید با موجودات غیرانسانی وحشتناکی گلاویز شود.

راهِ تاریک میان سرزمین زندگی تا قلمرو جهنمیِ مردگان را دنبال و از پرده بین این دو، عبور کنید. در نقش قهرمان تاریکی قرار بگیرید تا از مناطق نکرومانتیک‌زده سفر کنید، بر موانع بدشگون فائق آیید و تهدید‌های هراس‌انگیز درونتان را خاموش سازید.

Shadow Man، اولین بازیِ اقتباس شده از سری کامیک‌هایی با همین نام بود که در سال ۱۹۹۹ و برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، دریم‌کست، پلی استیشن ۱ و نینتندو ۶۴ منتشر شد. در این بازی، مخاطبان کنترل مایکل لی‌روی (Michael LeRoi) را برعهده داشتند؛ یکی از چندین شخصیتی که در جایگاه Shadow Man قرار گرفته بود و در این بازی، با شیاطین خبیثی که سعی داشتند از قلمروی مردگان به سرزمین زندگی سفر کنند، مبارزه می‌کرد. در سال ۲۰۰۲ نیز دنباله این بازی تحت عنوان Shadow Man: 2econd Coming روی کنسول پلی استیشن ۲ منتشر شد.

ساعاتی پیش استودیو بلوفیش (Blowfish Studios) با انتشار تریلری از Shadowman: Darque Legacy رونمایی کرد. این عنوان، سومین بازی خواهد بود که براساس کامیک‌هایی که برای اولین بار در سال ۱۹۹۲ عرضه شدند و فروشی چند میلیون نسخه‌ای تجربه کردند، ساخته شده است. پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی، پلتفرم‌هایی هستند که در سال ۲۰۲۴ میزبان این بازی خواهند بود.

تبلیغات