Skylines II برای PS5, Xbox Series X و رایانه‌های شخصی معرفی شد + تریلر

شب گذشته و بعد از گذشت ۸ سال از انتشار Cities: Skylines، نسخه‌ی دوم این بازی طی رویداد Paradox Announcement Show 2023 با انتشار تریلری معرفی شد. این بازی که قرار است برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری اکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر شود، نهایتا تا پایان سال ۲۰۲۳ به‌ بازارها عرضه خواهد شد. خبر خوب دیگر اینکه کاربران ایکس باکس گیم پس می‌توانند این بازی را در روز اول از طریق این سرویس دریافت کنند. ماریکا هالیکاینن (Mariina Hallikainen)، مدیرعامل استودیوی کولوسال اوردر، درباره‌ی معرفی Cities: Skylines II گفت:

بیش از یک دهه است که برند Cities در فهرست مهم‌ترین عناوین شرکت پارادوکس قرار دارد. Cities: Skylines با فروش میلیون‌ها نسخه و پذیرا شدن ۵.۵ میلیون بازی‌باز جدید آن هم فقط در سال گذشته، موفقیتی بسیار بزرگ بوده و هم‌اکنون نیز زمینه را برای توسعه‌ و عرضه‌ی Cities: Skylines II فراهم کرده است.

فردریک وستر (Fredrik Wester)، مدیرعامل پارادوکس اینتراکتیو، در ادامه‌ی صحبت‌های هالیکاینن افزود:

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بازی را مشاهده و دریافت کنید:


منبع: https://gamefa.com/919351/cities-skylines-ii-is-officially-coming-to-pc-and-consoles-this-year/

ساعاتی پیش شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) و استودیوی کولوسال اوردر (Colossal Order) با انتشار تریلری از بازی Cities: Skylines II رونمایی کردند.

تبلیغات

هنگامی Cities: Skylines هشت سال پیش معرفی شد، معیار بازی‌های سبک شهرسازی را عوض کرد و ما به این تاثیرگذاری افتخار می‌کنیم. موفق شدیم تا جامعه‌ی کاربری سری Cities را رونق ببخشیم و افراد زیادی را برای اولین بار به مجموعه عناوین سبک شهرسازی دعوت کنیم.

هم‌اکنون نیز سال‌ها تجربه‌ی خود را آورده‌ایم تا قدم جدیدی در بازی‌های ژانر شهرسازی و نیز جامعه‌ی بازی خودمان و بازیکنان تازه‌وارد، برداریم.