Soul Hackers 2 و F1 22 به Game Pass اضافه خواهند شد

در حالی که این دو بازی تنها بازی‌هایی هستند که در واقع در ماه فوریه به سرویس اضافه می‌شوند، در روزهای اولیه‌ی مارس هم قرار است شاهد اضافه شدن چندین بازی بزرگ باشیم. شبیه‌ساز فرمول یک Codemasters و EA یعنی F1 22 در تاریخ 2 مارس به Game Pass اضافه خواهد شد. یک روز بعد از آن هم شاهد اضافه شدن اکشن نقش‌آفرینی سولزلایک مورد انتظار Team Ninja یعنی Wo Long: Fallen Dynasty به این سرویس خواهیم بود.

TUPAC


منبع: https://gamefa.com/916247/soul-hackers-2-f1-22-and-more-are-coming-to-game-pass/مشترکین Game Pass با موج اول بازی‌های فوریه توانستند چندین عنوان قدرتمند را تجربه کنند. طی دو هفته‌ی اخیر شاهد اضافه شدن بازی‌هایی مثل Atomic Heart و Shadow Warrior 3: Definitive Edition به این سرویس بوده‌ایم. مایکروسافت حالا از موج دوم بازی‌های فوریه برداشته است و خبر خوب این است که بازیکنان می‌توانند بار دیگر منتظر بازی‌های بزرگ زیادی باشند.

تبلیغات

مایکروسافت از بازی‌هایی که در قالب موج دوم ماه فوریه به سرویس Game Pass اضافه می‌شوند پرده برداشته است. در این میان نام‌هایی مثل Soul Hackers 2 و F1 22 به چشم می‌خورند.

در تاریخ 28 فوریه قرار است شاهد اضافه شدن بازی نقش‌آفرینی نوبتی سایبرپانک استودیوی Atlus یعنی Soul Hackers 2 به Game Pass کنسول، PC و فضای ابری باشیم. اثر ماجرایی پازلی استودیوی Magic Cube یعنی Merge and Blade هم در همان روز به این سرویس اضافه خواهد شد.