Starfield بیست درصد از عناوین قبلی بتسدا طولانی‌تر است

خیلی هم عجیب نیست که بدانیم جاه‌طلبانه‌ترین بازی تاریخ بتسدا (Bethesda) یعنی Starfield، از بازی‌های قبلی این شرکت طولانی‌تر باشد.

ما متوجه شده‌ایم که مردم بازی‌های ما را برای مدت‌های بسیار بسیار طولانی تجربه می‌کنند. آن‌ها هنوز هم Skyrim را – اگرچه نه بدون وقفه به مدت ۱۰ سال – بازی می‌کنند؛ آن را ترک می‌کنند و دوباره به آن باز می‌گردند و همچنان محتوای اضافی برای این بازی وجود دارد. قطعاً محتویات اضافه‌ای برای Starfield تولید خواهیم کرد و ضمناً، عاشق جامعه مادسازان‌مان هستیم. درواقع ما فکر می‌کنیم که این بازی برای جامعه مادسازان، مانند یک رویا خواهد بود و چیزهای بسیار زیادی است که آن‌ها می‌توانند انجام دهند.

تاد هاوارد

تبلیغات

Starfield در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ (۶ سپتامبر ۲۰۲۳) برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و از روز اول عرضه روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.

همانطور که می‌توانید تصور کنید، عنوان Starfield برای افرادی که قصد دارند در این بازی دست به هرکاری بزنند، صدها ساعت گیم‌پلی دارد و بتسدا نیز تائید کرده است که این عنوان بزرگ‌تر از تمامی ساخته‌های سابق این شرکت خواهد بود. با این وجود اما اگر صرفاً بخواهیم روی کمپین داستانی متمرکز شویم چطور؟ تاد هاوارد (Todd Howard)، کارگردان بازی، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت IGN به این سوال پاسخ می‌دهد:

منبع: Gamereactor


منبع: https://gamefa.com/957627/starfield-is-20-longer-that-previous-bethesda-games/

این یکی، [از بازی‌های قبلی] کمی بیشتر طول می‌کشد و هنوز هم ممکن است مقدار آن را افزایش دهیم. اکنون ماموریت‌های بیشتری وجود دارند؛ بنابراین احتمالاً ۲۰ درصد طولانی‌تر از عناوین قبلی باشد.

تاد هاوارد

البته هاوارد به صحبت‌هایش ادامه داد و شفاف‌سازی کرد که گفته‌هایش بدین معنی است که ممکن است اتمام کمپین Starfield میزان ۳۰ یا ۴۰ ساعت به طول بیانجامد. او همچنین اعلام کرد که تیم سازنده، بعد از انتشار بازی نیز به ارائه محتویات جدید برای آن ادامه خواهد داد و شخصاً انتظار بالایی از جامعه مادسازان دارد؛ افرادی که کارهای بزرگی با ساخته‌های بتسدا انجام داده‌اند: