Survivor به دنبال ساخت سه‌گانه است

تبلیغات

اخیرا استیگ آسموسن، کارگردان بازی Star Wars Jedi: Survivor در استودیوی ریسپاون (Respawn)، اعلام کرد که امیدوار است بتواند با ساخته یک نسخه‌ی دیگر از این سری، سه‌گانه‌ی Star Wars Jedi را تکمیل کند.

آسموسن در مصاحبه‌ی جدید خود با IGN توضیح داد:

استیگ آسموسن (Stig Asmussen)، کارگردان بازی Star Wars Jedi: Survivor، در نظر دارد تا با ساخت نسخه‌ی بعدی این سری، سه‌گانه‌ی Star Wars Jedi را خلق کند.

اولین نسخه‌ی این سری با نام Star Wars Jedi: Fallen Order در سال 2019 به بازار عرضه شد و توانست موفقیت‌های زیادی به دست آورد. حال دنباله‌ی این بازی تحت عنوان Star Wars Jedi: Survivor حدود یک ماه دیگر در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت تا بار دیگر با کل کستیس (Cal Kestis)، آخرین بازمانده‌ی شوالیه‌های Jedi، راهی یک ماجراجویی در سیاره‌های دنیای استاروارز شوند. حال کارگردان این بازی گفته است که تمایل دارد ماجراجویی‌های این قهرمان را در بازی سوم ادامه دهد.

ما ایده بسیار جالبی از بازه‌ی زمانی وقوع داستان Star Wars Jedi: Survivor داشتیم. می‌دانستیم تهدیدها و لحن بازی چگونه باید باشد، کل با چه چیزی روبرو خواهد شد و داستان مربوط به همراهانش چه می‌شود. هم‌اکنون ایده‌هایی در مورد آنچه که ما می‌توانیم فراتر از آن [در نسخه‌ی سوم] انجام دهیم نیز وجود دارد.

آسموسن در ادامه احتمال داد که توسعه‌ی سومین نسخه‌ی سری Star Wars Jedi به جای آنریل انجین 4، روی آنریل انجین 5 توسعه یابد. بازی Star Wars Jedi: Survivor قرار است در تاریخ 8 اردیبهشت 1402 (28 آوریل 2023) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود.


منبع: https://gamefa.com/918303/star-wars-jedi-survivors-director-has-his-sights-set-on-a-trilogy/

من همیشه می‌خواستم این سری را به عنوان یک سه‌گانه ببینم. چگونه می‌توانیم کل و خدمه‌اش را به مکان‌های جدیدی فراتر از آنچه در بازی اول انجام دادیم، ببریم؟