Survivor به نمایش معماهای بخش Jedi Chambers می‌پردازد

در جدیدترین تریلر منتشر شده از گیم‌پلی Star Wars Jedi: Survivor، شاهد نمایشی از معماهای طراحی شده در بخش Jedi Chambers هستیم.

Star Wars Jedi: Survivor که توسط استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) در دست توسعه قرار دارد، در تاریخ 8 اردیبهشت 1402 (28 آوریل 2023 میلادی) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

همچنین اعلام شد که اگرچه یکی از چندین ‌Jedi Chamber، بخشی حیاتی برای داستان به‌شمار می‌رود اما باقی آن‌ها انتخابی هستند و با تکمیل کردن آن‌ها می‌توانید قابلیت‌های جدیدی برای کال (Cal)، شخصیت اصلی بازی، آزاد کنید.

در همین رابطه، به‌تازگی تریلری جدید از بخش Jedi Chambers توسط وب‌سایت IGN منتشر شده است که مخاطبان را با سازِکار طراحی پازل‌های Star Wars Jedi: Survivor آشنا می‌کند. به‌گفته‌ی جف میگرز (Jeff Magers)، کارگردان طراحی بازی، Jedi Chambers محل گذشته‌ی تمرین و آزمودن قابلیت‌های Jedi است و درصورت دریافت کردن Force Echo و Scan کافی، می‌توان اطلاعات بیشتری درباره‌ی این قهرمانان به‌دست آورد.

منبع: Gamingbolt


منبع: https://gamefa.com/915295/star-wars-jedi-survivor-jedi-chambers-puzzles-showcased-in-new-gameplay/تبلیغات

اگرچه بازی Star Wars Jedi: Survivor در دسته‌ی عناوینِ اکشن ماجراجویی قرار می‌گیرد اما گیم‌پلی این بازی علاوه‌ بر اکتشاف و ماجراجویی، از اِلمان‌های حلِ معما نیز بهره می‌برد. با توجه به اهمیت پازل‌ها، بخشی به‌نام Jedi Chambers در این بازی وجود دارد که شامل چندین اتاق با معماهای گوناگون است و بازی‌بازان می‌توانند در آن‌ها، به‌صورت انتخابی به حل معماها پرداخته و ذکاوت خود را محک بزنند.