Survivor دارای 5 موضع نبرد خواهد بود

پنجمین موضع نبرد کمی متفاوت است و در آن کال یک لایت‌سیبر را در یک دست و یک Blaster در دست دیگر دارد. این یک حالت جدید برای جهان بازی به شمار می‌رود. استیگ آسموسن توضیح می‌دهد این مورد به وضعیتی که کال در آن قرار دارد و اتفاقاتی که پس از پایان بازی Jedi: Fall Order به او گذشته است، اشاره می‌کند.

کارگردان Star Wars Jedi: Survivor در مصاحبه‌ی جدید خود با وب‌سایت Game Informer اطلاعات جدیدی را از این بازی به اشتراک گذاشته است.

به گفته‌ی استیگ آسموسن (Stig Asmussen)، کال کستیس (Cal Kestis) شخصیت اصلی بازی Star Wars Jedi: Survivor از 5 موضع نبرد برخوردار است که او می‌تواند در زمان استفاده از Lightsaber به تدریج به آن‌ها تسلط یابد. او سبک استاندارد Lightsaber را از بازی قبلی را دارد و همچنین یک حرکت منحصر به فرد با بهره گرفتن از لایت‌سیبر دوگانه دارد که به منظور حملات کوبنده‌تر استفاده می‌کند. کال قادر است از هر سه حالت آزادانه استفاده کند و دو حالت دیگر داشته باشد. اولین مورد آشنا به سری فیلم های اخیر Star Wars مربوط است. در تریلر اخیر بازی نشان داده شد که کال یک لایت‌سیبر صلیبی دارد که از این نظر به لایت‌سیبر شخصیت کایلو رن در فیلم‌های اخیر Star Wars شبیه است. آسموسن خاطرنشان می‌کند این لایت‌سیبر به دلیل وزن و نحوه حرکت آن، برای ضربات دقیق در نظر گرفته شده است.

بازی Star Wars Jedi: Survivor در تاریخ 26 اسفند 1401 (17 مارس 2023) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/897589/star-wars-jedi-survivor-will-feature-five-battle-stances/

نکته‌ی جالب اینجاست که این تنها یکی از المان‌های گسترش یافته در بازی Star Wars Jedi: Survivor محسوب می‌شود. در این نسخه دشمنان جدید، راه‌های مختلف جهت عبور از سیاره‌هایی که به آن‌جا خواهید رفت و همچنین قدرت‌های جدید نیرو وجود خواهند داشت.

تبلیغات