The Devil in Me به معرفی شخصیت‌ها می‌پردازد

استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) در فاصله‌ی کمتر از دو هفته تا انتشار The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me، تریلر جدیدی از این بازی را منتشر کرده است که شخصیت‌های اصلی حاضر در این اثر را معرفی می‌کند.

بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me در تاریخ 27 آبان 1401 (18 نوامبر 2022) در دسترس دارندگان پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. در پایان می‌توانید تریلر جدید این بازی را مشاهده و دانلود کنید.

Ezio Auditore da Firenze


منبع: https://gamefa.com/883705/the-dark-pictures-anthology-the-devil-in-me-trailer-introduces-core-cast-of-characters/

طبق اعلام سازندگان، The Devil in Me آخرین بازی از سری The Dark Pictures Anthology محسوب می‌شود. استودیوی سوپرمسیو گیمز اخیراً بازی واقعیت مجازی The Dark Pictures: Switchback VR را برای PSVR2 معرفی کرده است.

بازیکنان در قالب شخصیت‌های اشاره شده باید از تله‌های قرار گرفته در قلعه کشتار و تعاملات ترسناک، جان سالم به در ببرند. در این بازی مکانیک‌های جدید معمایی وجود دارد که باید برای حل آن‌ها از ابزارهای مختلف استفاده کنید. همچنین جابه‌جایی و اکتشاف با المان دویدن، پریدن و Inventory گسترش پیدا کرده است.

تبلیغات

5 شخصیت اصلی قابل بازی به نام‌های کیت وایلدر (Kate Wilder)، چارلی لونیت (Charlie Lonnit)، مارک نستور (Mark Nestor)، جیمی تیرگان (Jamie Tiergan) و اریک کیمن (Erik Keeman) در The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me حضور دارند. پنج شخصیت که بخشی از یک گروه تولید مستند هستند، برای فیلم‌برداری یک مستند در «قلعه‌ی کشتار» قاتل سریالی مشهور اچ اچ هولمز (H.H Holmes) دعوت می‌شوند. اما این گروه در موقعیتی عجیب گرفتار می‌شوند.