The Last Airbender مشخص شد

طبق گزارشی که منتشر شده است، تیم سازنده مجموعه‌های Avatar: The Last Airbender و The Legend of Korra بازگشته‌اند تا سه انیمیشن سینمایی را برای طرفداران تدارک ببینند. حال نیز کمپانی پارامونت تاریخ پخش نخستین فیلم از این سه‌گانه را اعلام کرده که می‌تواند هیجان طرفداران را به دنبال داشته باشد. زیرا طبق اعلامیه این کمپانی فیلم‌سازی، در تاریخ 10 اکتبر 2025 (18 مهر 1404) می‌توانیم شاهد پخش نخستین فیلم انیمیشنی بدون عنوان از فرنچایز آواتار باشیم.

با وجود این که زمان زیادی تا پخش نخستین پروژه سینمایی از این فرنچایز باقی مانده است، اما قطعاً کمپانی پارامونت در نظر دارد تا بهترین اثر ممکن را برای طرفداران آواتار به ارمغان بیاورد.

انیمیشن سریالی Avatar: The Last Airbender که بین سال‌های 2005 تا 2008 از شبکه نیکلودئون پخش می‌شد، طرفداران بسیاری را در سراسر جهان جذب خود کرده بود. با توجه به محبوبیت و موفقیت این مجموعه، طرفداران آن سال‌ها منتظر بوده‌اند تا محتوای بیشتری را از این فرنچایز دریافت نمایند. اتفاقی که پس از سال‌ها بالاخره رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته است.

تبلیغات

مجموعه تلویزیونی Avatar: The Last Airbender را می‌توان به عنوان یکی از بهترین ساخته‌های دنیای غرب خطاب کرد که با استقبال خوبی از سمت بینندگان شرقی مواجه شده است. این پروژه قطعاً به عنوان یکی از آثار مورد انتظار دنیای انیمیشن شناخته می‌شود که می‌تواند خاطرات ماجراجویی‌های جذاب آنگ و دوستانش را برای طرفداران این فرنچایز یادآورد شود.

علی‌رغم این که هیچ اطلاعاتی از این پروژه‌ها در دسترس نمی‌باشد، اما به سبب حضور خالقان اصلی این مجموعه یعنی مایکل دانته دی‌مارتینو (Michael Dante DiMartino) و برایان کونیتزکو (Bryan Konietzko) در پشت صحنه، طرفداران آواتار می‌توانند از بابت کیفیت این انیمیشن‌های سینمایی آسوده خاطر باشند.

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/886281/avatar-the-last-airbender-animated-movie-gets-release-date-from-paramount/

کمپانی پارامونت به صورت رسمی از تاریخ پخش نخستین انیمیشن سینمایی Avatar: The Last Airbender پرده‌برداری کرد.