The Sands of Time Remake لغو نشده است


شرکت یوبیسافت (Ubisoft) به‌تازگی اعلام کرده است که بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake با وجود تاخیرهای متعدد، همچنان در دست توسعه قرار دارد.

این ناشر فرانسوی اخیراً به سوالات زیاد طرفداران در خصوص وضعیت بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake پاسخ داده است. یوبیسافت تایید کرد که توسعه‌ی این بازی لغو نشده است و در حال حاضر زیر نظر استودیوی یوبیسافت مونترال (Ubisoft Montreal) مراحل ساخت خود را طی می‌کند. با این حال، شرکت مذکور اشاره‌ای به تاریخ انتشار این بازی نکرد و تنها اعلام نمود در زمان مناسب، اطلاعات جدیدی را در این زمینه ارائه خواهد کرد.

یوبیسافت همچنین اعلام کرد که پیش‌خرید‌های موجود این بازی لغو شده‌اند و در صورت لزوم بازپرداخت می‌شوند. از طرف دیگر، این شرکت اشاره کرد که ممکن است پیش‌خرید بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake پس از تعیین تاریخ انتشار جدید مجدداً فعال شوند. از طرف دیگر کمپانی مذکور تایید کرد که به جز این عنوان، فعلاً برنامه‌ای برای بازسازی سایر نسخه‌های سری Prince of Persia ندارد.

تبلیغات

در اواسط بهار امسال اعلام شد که شعبه‌ی مونترال یوبیسافت وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی The Sands of Time Remake را برعهده گرفته است. این بازی که چندین بار انتشار آن به تعویق افتاده است، پیش‌تر در استودیوهای هندی Ubisoft Pune و Ubisoft Mumbai در دست توسعه قرار داشت.


منبع: https://gamefa.com/884368/prince-of-persia-remake-not-cancelled-but-theres-no-update-on-release-date/