THQ Nordic به انتشار نسخه فیزیکی Alan Wake 2 علاقه‌مند است

و اگرچه یک شخص (یا یک شرکت) نسخه‌های فیزیکی را دوست ندارد اما عده زیادی هستند که به آن‌ها علاقه‌مند هستند. کمی روی این موضوع فکر کنید. ما عاشق این هستیم که درست مثل سابق، یک بار دیگر این کار را انجام دهیم!

THQ Nordic

Alan Wake 2 در تاریخ ۲۵ مهر ۱۴۰۲ (۱۷ اکتبر ۲۰۲۳) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. رمدی می‌گوید که این بازی، احتمالاً بهترین و زیباترین گرافیک را میان دیگر عناوین سال ۲۰۲۳ خواهد داشت.

Pop_StarPARASITE EVE 2


منبع: https://gamefa.com/941715/thq-nordic-wants-to-make-an-alan-wake-2-physical-version/

به تازگی و در رابطه با همین موضوع، شرکت THQ Nordic سراغ رمدی رفته و با انتشار توییتی به این استودیوی کهنه‌کار پیشنهاد داده است که در صورت تمایل، می‌تواند برای انتشار نسخه فیزیکی Alan Wake 2 روی آن‌ها حساب کند. THQ Nordic در توییتر نوشت:

معمولاً شرکت‌ها در سطح حرفه‌ای، اینگونه پیشنهادهای همکاری برای یکدیگر ارسال نمی‌کنند اما پیام THQ Nordic به رمدی، می‌تواند نشان‌دهنده رابطه بسیار خوب این دو شرکت باشد. البته فراموش نشود که وظیفه تامین مالی Alan Wake 2 برعهده اپیک گیمز (Epic Games) است و با این وجود، حضور THQ Nordic می‌تواند پیچیدگی‌های زیادی برای بحث بازاریابی و نشر این بازی به همراه آورد.

یکی از ستاره‌های پرفروغ رویداد PlayStation Showcase، تریلر پر زرق و برق Alan Wake 2 بود و اندکی پس از رسانه‌ای شدن این نمایش، استودیو رمدی به‌طور رسمی اعلام کرد که این بازی تنها به‌صورت دیجیتالی منتشر می‌شود و هیچگونه برنامه‌ای برای عرضه نسخه فیزیکی آن وجود ندارد. چنانچه انتظار می‌رفت، عده‌ای از این موضوع ناراحت شدند.

با وجود اینکه شرکت THQ Nordic ارتباطی با پروژه Alan Wake 2 ندارد اما برای انتشار نسخه فیزیکی این بازی، علاقه بی‌حد و حصری از خود نشان می‌دهد.

منظورم این است که… صرفاً محض یادآوری، زمانی که Alan Wake برای PC منتشر شد، ما عرضه نسخه فیزیکی بازی را برعهده داشتیم.

تبلیغات