Townfall با Unreal Engine 5 ساخته شده است

در حال حاضر مشخص نیست که بازی Silent Hill: Townfall برای چه پلتفرم‌هایی در دست توسعه است. با این حال نام پلتفرم PC و کنسول‌های نسل کنونی در فهرست نیازمندی‌های No Code به چشم می‌خورد. این در حالی است که Silent Hill 2 Remake قرار است به هنگام عرضه یک انحصاری کنسولی پلی استیشن 5 باشد.


منبع: https://gamefa.com/880811/silent-hill-townfall-is-being-built-on-unreal-engine-5/تبلیغات

استودیوی No Code برای توسعه‌ی بازی‌های قبلی خود، Stories Untold و Observation، از موتور Unity استفاده کرده بود. طبق گزارشات اخیر، بازی Silent Hill: Townfall قرار است بخش اول یک سری آنتالوژی باشد. ظاهرا استودیوهای مستقل زیادی در سرتاسر جهان مشغول کار کردن بر روی عناوین برای این سری آنتالوژی هستند.

استودیوی No Code، توسعه‌دهنده‌ی بازی جدید Silent Hill: Townfall، پیش از این از موتور Unity برای توسعه‌ی بازی‌های خود استفاده کرده است. با این حال Silent Hill: Townfall حرکت این استودیو به Unreal Engine 5 را رقم خواهد زد.

در حالی که بازسازی Silent Hill 2 و نسخه‌ی اصلی بعدی این فرنچایز یعنی Silent Hill f اکثر تیترها را به خود اختصاص داده‌اند، بازی‌های کوچک‌تری هم از سری Silent Hill در دست توسعه هستند. Silent Hill: Townfall یکی از این عناوین است که توانسته کنجکاوی بازیکنان زیادی را جلب کند. استودیوی No Code سازنده و Annapurna Interactive و Konami ناشر آن هستند. اطلاعات چندانی در مورد این بازی در دسترس نیست، اما می‌دانیم که Townfall قرار است برداشت جدیدی از سری Silent Hill باشد.

با این حال به نظر می‌رسد که Silent Hill: Townfall همانند Silent Hill 2 Remake قرار است با Unreal Engine 5 ساخته شود. استودیوی No Code به تازگی موقعیت‌های شغلی جدید زیادی را در دسترس قرار داده که در این میان نام موقعیت‌هایی مثل برنامه‌نویس ارشد موتور، انیماتور سینماتیک و انیماتور گیم‌پلی به چشم می‌خورند. نکته‌ی جالب این است که آشنایی با Unreal Engine 5 جزو نیازمندی‌های تمام این موقعیت‌ها است.