Warzone 2.0 به بیش از 25 میلیون نفر رسید

البته بازی Wazone 2.0 خالی از مشکل و ایراد نیست. وجود یک گلیچ تجربه‌ی این بازی بتل رویال را برای بازیکنان ناخوشایند می‌کند. برخی گزارش داده‌اند که یک باگ در بازی Warzone 2.0 از بازیکنان می‌خواهد که Call of Duty: Modern Warfare 2 را خریداری کنند. با این حال، انتظار می‌رود این مشکل در طی روزهای آینده برطرف شود.

تبلیغات

با توجه محبوبیت بالای Warzone، ثبت این آمار برای نسخه‌ی دوم تعجب‌آور نیست. بازی Warzone 2.0 در کنار ارائه‌ی یک نقشه جدید به نام Al-Mazrah، از ویژگی‌های تازه‌ای بهره می‌برد. در این اثر حالتی به نام DMZ معرفی می‌شود که این یک حالت PvEvP است که در آن بازیکنان با مبارزان هوش مصنوعی و دیگر بازیکنان واقعی به منظور لوت کردن به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند.

طبق اعلام اکتیویژن (Activision)، بازی بتل رویال Call of Duty: Warzone 2.0 با گذشت تنها 5 روز از انتشار خود بیش از 25 میلیون بازیکن را به خود جذب کرده است. این در حالی است که نسخه‌ی اول اثر مذکور، آمار 30 میلیون بازیکن را در طی 10 روز به ثبت رسانده بود.

بازی Call of Duty: Warzone 2.0، ساخته‌ی مشترک استودیوهای اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و ریون سافتور (Raven Software)، در حال حاضر برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایک باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

هادی صفاییMr.BadGuy


منبع: https://gamefa.com/888604/call-of-duty-warzone-2-0-crosses-25-million-players-in-5-days/